Projekty Zaczarowanej Zagrody klasy 2c

Ostatnie zajęcia z edukacji technicznej w klasie 2C okazały się niezwykle twórcze i pełne radości. Dzieci, zainspirowane lekturą „Zaczarowana zagroda” autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczów, podjęły się wyjątkowego zadania – stworzenia makiety przedstawiającej jedną z przygód wesołych pingwinków.

Proces twórczy rozpoczął się od wspólnego zaplanowania działań. Współpraca była tu kluczem do sukcesu, a każdy uczestnik miał okazję wyrazić swoją kreatywność i pomysłowość.

Podczas pracy nad projektami, dzieci nie tylko wykazały się zdolnościami manualnymi, ale także rozwijały umiejętności współpracy i komunikacji. Działając zgodnie, z dużym zaangażowaniem, tworzyły nie tylko makiety, ale również niezapomniane chwile wspólnej pracy nad projektem. Na buziach dzieci gościł uśmiech, zadanie sprawiło im wiele radości.

Efekty pracy okazały się niezwykle imponujące – możemy je podziwiać na załączonych zdjęciach.

K. Konopka

Poprzedni artykułWizyta klasy 2c w Bibliotece Pedagogicznej
Następny artykułTRAPER w Salce Muzealnej Iławy