Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/2021:

  1. Natalia Gapska 8b – przewodnicząca
  2. Sarah Wiśniewski 7a – zastępca przewodniczącej
  3. Nicole Banaszek 8a – sekretarz
  4. Aniela Rucińska 6c
  5. Nina Ciurkowska 7b
  6. Maria Patorska 7a
  7. Mateusz Stępień 7a
  8. Amelia Sagan 7c
  9. Oliwia Piotrowska 7b
  10. Zuzanna Podlińska 6d
  11. Oliwia Gapska 8b
  12. Zofia Kwietko – Bębnowska 8b
  13. Katarzyna Januszewska 6c

Opiekunowie SU: Magdalena Olszewska, Rosemary Wisniewski.

______________________________________________________

Skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020:


Fot.: Samorząd Uczniowski 2019/20

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2019/20 (opiekunowie: Magdalena Olszewska i Rosemary Wisniewski):

Aleksandra Wolska klasa 8a – przewodnicząca SU
Patrycja Ostapiuk klasa 8a- zastępca przewodniczącej SU
Kinga Gaj klasa 8b – sekretarz SU

Pozostali członkowie:
Sarah Wiśniewski klasa 6a
Nina Ciurkowska klasa 6b
Julia Gutkowska klasa 8b
Wiktoria Klonowska klasa 8b
Amelia Rucińska klasa 5c
Maria Patorska klasa 6a
Natalia Gapska klasa 7b
Julia Sagan klasa 8b
Maja Pomoryn klasa 8a
Nicole Banaszek klasa 7a

Poczet sztandarowy 2019/20:
Od roku szkolnego 2018/19 w szkole funkcjonują dwa składy pocztu sztandarowego: pierwszy główny, drugi zastępczy oraz poczet flagowy.

a) poczet sztandarowy główny:
Wiktoria Klonowska klasa 8b
Alicja Mazurek klasa 8b
Antoni Woźniak klasa 8a

b) poczet szkoły zastępczy:
Katarzyna Olek klasa 8a
Julia Gnaczyńska klasa 8a
Julian Dajos klasa 8b

c) poczet flagowy:
Julia Sagan klasa 8a
Lena Kozań klasa 8b
Kacper Kijewski klasa 8b

 


Fot.: Samorząd Uczniowski, poczty sztandarowe i flagowy oraz opiekunki SU 2019/20.
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________

 


Fot.: Samorząd Uczniowski 2018/19

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2018/19 (opiekunowie: Grażyna Fiałek i Joanna Królik):
Bartosz Bielak – przewodniczący SU
Zofia Witkowska – wiceprzewodnicząca SU
Wiktoria Kempczyńska – sekretarz SU
Katarzyna Zglińska
Martyna Głąbińska
Zuzanna Jankowska
Nikola Rafińska
Szymon Kacprzycki
Anastazja Błachewicz
Monika Styczyńska
Pola Ciurkowska
Dorota Rumianowska
Filip Rynkowski
Emilia Więcek
Sandra Wiśniewska
Justyna Siewert
Adrian Jasik
Julia Piasecka
Antoni Laskowski

Poczet sztandarowy 2018/19:
Od roku szkolnego 2018/19 w szkole będą funkcjonować dwa poczty sztandarowe: pierwszy gimnazjum, drugi szkoły podstawowej oraz poczet flagowy mieszany.

a) poczet sztandarowy gimnazjum:  chorąży Filip Rynkowski klasa IIIc, asysta: Martyna Głąbińska klasa IIIA i Sandra Wiśniewska klasa IIIe

b) poczet szkoły podstawowej: chorąży Szymon Kacprzycki klasa VIII d, asysta: Julia Sistermann klasa VIIId i  Katarzyna Zglińska klasa VIIIb

c) poczet flagowy: Adrian Jasik klasa IIIe, Magdalena Dreszler kl. VIII i Zuzanna Jankowska klasa IIId

Reprezentacja szkoły w Młodzieżowej Radzie Miasta:
Bartosz Bielak uczeń klasy III b – przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Iława,
Emilia Więcek uczennica klasy III c – członek MRM Iława.