Godziny dyżurów nauczycieli do dyspozycji rodziców w Szkole Podstawowej nr 1 w Iławie im. Mikołaja Kopernika  w Iławie
I semestr roku szkolnego 2020/ 2021  [.pdf]
Lp. Nazwisko i imię Dzień Godzina Miejsce
1.       Skubij Aleksandra w godzinach

dyżuru dyrektora

gabinet dyrektora
2.       Niksa Beata w godzinach

dyżuru dyrektora

gabinet zastępcy dyrektora
3.       Waruszewska Aurelia w godzinach

dyżuru dyrektora

gabinet zastępcy dyrektora
4.       Bagniuk Teresa wtorek 1450– 1535 pokój nauczycielski
5.       Burza Radosław poniedziałek 10301115 sala gimnastyczna
6.       Cywińska Cecylia piątek 935-1020 pokój nauczycielski
7.       Chrząszcz Marcin poniedziałek 1030-1135 Biuro parafii

Iława ul. Kościuszki 16/1

8.       Fiałek Grażyna poniedziałek 1030– 1115 sala gimnastyczna
9.       Gościński Jarosław wtorek 1400-1500 Biuro parafii

Iława, ul. Szeptyckiego 8

10.    Hofman Agnieszka piątek 1355– 1440 pokój nauczycielski
11.    Jackowska Ewa poniedziałek 840– 925 pokój nauczycielski
12.    Janikowska Urszula piątek 1430-1515 sala gimnastyczna
13.    Kalicka Martyna poniedziałek 955-1040 pokój nauczycielski
14.    Kamińska Beata w godzinach pracy biblioteki szkolnej
15.    Kasprowicz Krzysztof poniedziałek 1030– 1115 pokój nauczycielski
16.    Karwat Wioletta poniedziałek 745– 830 pokój nauczycielski
17.    Kawala Magdalena poniedziałek 830– 930 świetlica
18.    Kłodawska Małgorzata w godzinach pracy pedagoga szkolnego
19.    Konicz Aleksandra czwartek 1300-1345 pokój nauczycielski
20.    Konopka Katarzyna środa 1300-1345 pokój nauczycielski
21.    Kopczyński Wojciech poniedziałek 935-1020 pokój nauczycielski
22.    Kowalska Elżbieta czwartek 1330-1415 pokój nauczycielski
23.    Kozłowska Elżbieta środa 840– 925 pokój nauczycielski
24.    Lubecka Paula wtorek 1050-1135 pokój nauczycielski
25.    Makowska Iwona w godzinach pracy pedagoga szkolnego
26.    Michalewska Jolanta      w godzinach pracy logopedy sala 59
27.    Michalski Marcin w godzinach pracy świetlicy szkolnej
28.    Mieczkowski Radosław piątek 1515-1600 pokój nauczycielski
29.    Mostafa Jolanta środa 12501335 pokój nauczycielski
30.    Motylińska Ewa w godzinach pracy świetlicy szkolnej
31.    Olszewska Magdalena środa 1220– 1315 pokój nauczycielski
32.    Pachniewski Wojciech czwartek 1355-1440 pokój nauczycielski
33.    Paczkowska Bożena piątek 935– 1020 pokój nauczycielski
34.    Potocka Sabina piątek 855– 940 pokój nauczycielski
35.    Prass Agnieszka środa 935– 1020 pokój nauczycielski
36.    Radomska Anna poniedziałek 855-940 pokój nauczycielski
37.    Rakoczy Natalia czwartek 955-1040 pokój nauczycielski
38.    Ruszniak Joanna w godzinach pracy świetlicy szkolnej
39.    Rzepka Krystyna w godzinach pracy świetlicy szkolnej
40.    Sagan Ewelina czwartek 1450– 1535 pokój nauczycielski
41.    Seregiet Leszek poniedziałek 1125– 1210 sala gimnastyczna
42.    Stramski Grzegorz wtorek 1525-1610 pokój nauczycielski
43.    Trzcińska Elżbieta czwartek 855– 940 pokój nauczycielski
44.    Wasilewska Justyna wtorek 1030– 1115 pokój nauczycielski/ biblioteka
45.    Weręgowska Małgorzata piątek 1355– 1440 pokój nauczycielski
46.    Węglerska Ewa wtorek 1500– 1545 biblioteka
47.    Wisniewski Rosemary piątek 1420-1445 pokój nauczycielski
48.    Wrzosek Emilia środa 855– 940 pokój nauczycielski
49.    Wyżlic Martyna czwartek 1050-1135 pokój nauczycielski
50.    Żuchowska Dorota piątek 1155-1240 pokój nauczycielski