Mikołajki 7c

W czwartek, 7 grudnia klasa 7c obchodziła klasowe mikołajki. Z tej okazji uczniowie wybrali się na miejskie lodowisko, a potem świętowali w szkole.

Na miejskim lodowisku młodzież spędziła czas jeżdżą na łyżwach i dobrze się przy tym bawiąc. Następnie wrócili do szkoły, gdzie czekały na nich świąteczne zadania przygotowane przez panią Agnieszkę Prass.

Najpierw uczniowie zgadywali, kto jest autorem świątecznych marzeń. Kolejne zadanie polegało na pakowaniu świątecznych prezentów. Zadaniem drużyn było zapakowanie jednej osoby z ich grupy jako prezent świąteczny. Następnie uczniowie obdarowywali wylosowaną przez siebie osobę, własnoręcznie zrobionym prezentem, np. ciastem marchewkowym, świecznikiem, torcikiem w kształcie serca czy rysunkiem samochodu. Na koniec uczniowie usiedli przy jednym stole, aby porozmawiać i pobyć ze sobą.

Wszystkim uczniom podobał się ten dzień i wyszli z sali zadowoleni, ciesząc się tak spędzonymi mikołajkami.

Anika Piotrowska 7c

Agnieszka Prass

Poprzedni artykułMamy kolejne zwycięstwo!
Następny artykułAlfik Humanistyczny