Kwiecień- Miesiąc Małego Czytelnika

W kwietniu uczniowie klasy 2c podjęli wyjątkowe wyzwanie – codzienne, sumienne treningi samodzielnego czytania. Pamiętając, że 2 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci oraz 23 kwietnia Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich,  dzieci z całym zaangażowaniem zagłębiały się w świat literatury.

Każdego dnia kwietnia, nasze małe czytelniczki i czytelnicy dokonywali wpisów w specjalnych dzienniczkach: notując tytuły przeczytanych książek, czas spędzony na czytaniu oraz dodając własnoręczny podpis.

Efekty ich wysiłków mogliśmy podziwiać na początku maja, kiedy to uczniowie przynieśli uzupełnione dzienniczki. Wychowawca dla wszystkich sumiennie pracujących uczniów przygotował wyjątkowe dyplomy.

Wierzymy, że pasja do czytania, rozwijana przez naszych uczniów, będzie towarzyszyć im przez całe życie, otwierając nowe horyzonty i bogacąc umysły. 

K. Konopka 

Poprzedni artykułVI b w teatrze
Następny artykułWystawa malarska