Dzień Unii Europejskiej

9 maja 2024 r. świętowaliśmy Dzień Unii Europejskiej oraz założenie Szkolnego Klubu Europejskiego. Na korytarzu szkoły została przygotowana Wystawa Europejska przedstawiająca historię powstania UE. W auli szkolnej odbyła się Prezentacja Europejska dla uczniów naszej szkoły. Po zakończonej prezentacji odbył się Konkurs Europejski przygotowany przez Pana Marcina Michalskiego. I miejsce zajął Paweł Letki z 6a, II miejsce zajęła Julia Socha z 6a, III miejsce zajął Wiktor Baranik z 6d. Finalistom konkursu gratulujemy obszernej wiedzy na temat UE. Pod koniec uroczystości wicedyrektor p. Krzysztof Kasprowicz oficjalnie zatwierdził działalność Szkolnego Klubu Europejskiego w naszej szkole. Opiekunem Szkolnego Klubu Europejskiego został p. Paweł Wisła.

P.W.

Poprzedni artykuł„Z podwórka na stadion – O Puchar Tymbarku”- III miejsce Jedynki
Następny artykuł10 maja – Dzień Dumy z Munduru