Alfik Humanistyczny

14 grudnia 2023 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu Alfik Humanistyczny. Wzięło w nim udział 45 uczniów Jedynki z klas II-VII. Szkolnym koordynatorem od wielu lat jest polonistka, Elżbieta Kozłowska. Celem konkursu organizowanego w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty jest promocja uzdolnionej humanistycznie młodzieży, popularyzacja literatury, sztuki i kultury języka polskiego oraz rozwijanie zainteresowań i kompetencji osobistych uczniów.


Dopingujemy wszystkim uczestnikom, którzy dzielnie i w skupieniu pracowali z zadaniami konkursowymi pod czujnym okiem jury. Życzymy Wam, abyście zdobyli jak najwyższe noty. Oficjalne wyniki będą ogłoszone na stronie organizatora (www.jersz.pl) najpóźniej 6 tygodni po konkursie. A nieco później dotrą do naszej szkoły w wersji papierowej.

E. Kozłowska

Poprzedni artykułMikołajki 7c
Następny artykułKonkurs matematyczny