Mamy kolejne zwycięstwo!

Dziś odbył się Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Iławie o Puchar Burmistrza Miasta Iława. W turnieju brały udział wszystkie szkoły podstawowe z naszego miasta. Wygrywając 2 mecze i remisując 2 kolejne, reprezentacja Jedynki zdobyła 8 pkt, co dało nam pierwsze miejsce! W całym turnieju zdobyliśmy 9 bramek, a straciliśmy tylko 4. Dodatkowo nasz uczeń, Oskar Kotłowski, strzelając czterokrotnie do bramki przeciwników, został Królem Strzelców Turnieju.

Skład drużyny:

 1. Michał Kaczyński, kl. 6b
 2. Marcel Markowski, kl. 6d
 3. Filip Muzykant, kl. 6d
 4. Oskar Kotłowski, kl. 5c
 5. Szymon Kolibowski, kl. 5c
 6. Stanisław Kozłowski, kl. 5c
 7. Szymon Agnieszczak, kl. 5c
 8. Szymon Kwiatkowski, kl. 5c
 9. Marcel Melkowski, kl. 5c
 10. Dominik Kołaczkowski, kl. 5d
 11. Emilian Papińczak, kl. 6b

Zwycięską drużynę prowadzili Daniel Madej i Andrzej Biernacki.

D. Madej

Poprzedni artykułLekcja w ciszy
Następny artykułMikołajki 7c