Nasi uczniowie trenowali w Barcelonie

W dniach 22-27 listopada 2023 roku najlepsi zawodnicy z RCDE Futball Camp Polska, który odbył się w lipcu w Warszawie, trenowali w ośrodku treningowym Espanyolu Ciutat Desportiva Dani Jarque w Barcelonie. 

Wśród najlepszych zawodników zaproszonych do udziału w Barcelona Experience znaleźli się trenujący na co dzień w IKS Jeziorak Iława: Michał Kaczyński z klasy VI B oraz uczniowie klasy V C Oskar Kotłowski i Stanisław Kozłowski.

Michał Kaczyński
Stanisław Kozłowski

Oskar Kotłowski

Podczas wyjazdu zawodnicy odbyli 6 treningów pod okiem hiszpańskich trenerów oraz zagrali mecz kontrolny ze swoimi rówieśnikami z drużyny L’Hospitallet de Llobergat, która na co dzień występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej Preferente. Podczas wyjazdu zawodnicy zwiedzili Barcelonę, stadion Stage Front, a także obejrzeli na żywo mecz pierwszego zespołu RCD Espanyol de Barcelona. Zawodnicy wrócili do kraju z dużą ilością niezapomnianych wspomnień.

Dziękujemy pani Monice Kaczyńskiej za relacje.

Fot. Futboll Valley Fb

Agnieszka Prass

Poprzedni artykułKrzyżackim śladem
Następny artykułI Forum Iławskiej Młodzieży