I Forum Iławskiej Młodzieży

W Centrum Aktywności Lokalnej uczniowie z Samorządu UczniowskiegoSpółdzielni Uczniowskiej Zgredek mieli możliwość uczestniczenia w spotkaniu dedykowanym młodym mieszkańcom Iławy. Udział w spotkaniu brali również uczniowie z iławskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych, reprezentanci Samorządów Uczniowskich, Spółdzielni Uczniowskich, Młodzieżowej Rady, młodzieżowych grup formalnych i nieformalnych z terenu miasta Iławy. Celem tego spotkania było wzmocnienie aktywności obywatelskiej i kompetencji społecznych młodzieży z Iławy, integracja, wymiana doświadczeń, a także próba wypracowania wspólnych inicjatyw, które mogą być realizowane na rzecz młodzieży. Podczas spotkania odbyły się prezentacje działań grup młodzieżowych, warsztaty z zakresu kompetencji społecznych, seminarium na temat działalności społecznej i obywatelskiej młodych ludzi.

/SP1/

Poprzedni artykułNasi uczniowie trenowali w Barcelonie
Następny artykułZ akcentem naukowym na wycieczce kl. 2 b