Ślubujemy! -uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej

fot. Z. Tomaszewski

13 października 2023 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać, tańczyć i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali, było ślubowanie oraz pasowanie wielką lunetą przez Panią Dyrektor Szkoły. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy.


Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.🎓

fot. Z. Tomaszewski

A. R.

Poprzedni artykułKochasz dzieci, nie pal śmieci. OZE szansą na czyste powietrze
Następny artykułSztuczna inteligencja na lekcjach j.polskiego