Multilaureat konkursów kuratoryjnych

Kacper Radecki z klasy VIII D to zdolny, oczytany uczeń. Osiąga bardzo wysokie wyniki w nauce. Jego niezwykły potencjał intelektualny, ciekawość świata, zgłębianie tajników historii pozwoliły zgromadzić na swoim koncie trzy tytuły laureata w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty .

Droga do zdobycia tytułu laureata lub finalisty nie jest łatwa. Trzeba ją przejść aż trzy etapy – rozpoczynając od pierwszego szkolnego, a kończąc na trzecim – wojewódzkim, do którego trafiają tylko najlepsi uczniowie. Jesteśmy dumni i doceniamy wytrwałość i chęć do nauki, która w przypadku Kacpra jest także pasją. Najwyższe laury zdobyte w konkursach kuratoryjnych z takich przedmiotów jak historia(w ubiegłym roku szkolnym) oraz fizyka i geografia pokazują jak rozległe są zainteresowania naszego ósmoklasisty.

Za sukcesami Kacpra stoi przede wszystkim ogrom jego własnej pracy. Podziękowania kieruję również w stronę nauczycieli, którzy zaangażowali się w przygotowywanie naszego multilaureata (p. Ewy Węglerskiej, p. Małgorzaty Kłodawskiej oraz p. Elżbiety Kowalskiej).

Mamy nadzieję, że te sukcesy edukacyjne otworzą wychowankowi „Jedynki” drogę do wymarzonej szkoły średniej.

A.W.

Poprzedni artykułApel „Majowe kartki z kalendarza”
Następny artykułSzkolny Konkurs Recytatorski