II miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK


Oliwia Falkowska – 8a, Ania Wasielewska 8a oraz Piotr Kuba – 8b, Zuzanna Lewicka – 8b i Wiktoria Pankowska – 8b zajęli II miejsce w kategorii szkół podstawowych w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK.
Podczas mistrzostw sędziowie na 5 stanowiskach pozoracyjnych oceniali wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Nasza drużyna, która wykazała się ogromnym zaangażowaniem, rywalizowała z sześcioma szkołami z terenu powiatu iławskiego.

  • To ogromny sukces naszej drużyny – mówi Marcin Michalski, nauczyciel historii i edb, który przygotował zawodników do mistrzostw. – Jestem dumny z naszych uczniów i mile zaskoczony tak wysokim wynikiem. Gratuluję!

Tekst i zdjęcia: M. Michalski

Poprzedni artykułWitaj, Toruniu!
Następny artykułRysunek dla Polski