Rysunek dla Polski

Jednym z pomysłów na uczczenie Świąt Majowych i wyrażenie miłości do Polski było wspólne rysowanie! Do działań pani Agnieszka Prass zaprosiła uczniów klas IV b i II b, VI c i II d oraz VI c i III c.

Młodsi i starsi uczniowie spotkali się, aby stworzyć piękny obrazek, który będzie symbolizował ich uczucia. Dzieci malowały wiele różnych elementów, takich jak Pałac Kultury i Nauki, polskie legendy, pojazdy, przyrodę i jedzenie, dzięki czemu ich obrazek przedstawiał pełną różnorodności i bogactwa kulturowego Polskę.

Dzieci miło spędziły czas, rozmawiając o Polsce, jej historii i tradycjach, a także dzieląc się swoimi pomysłami i pomagając sobie nawzajem przy tworzeniu obrazka.

To było doświadczenie, które z pewnością wzmocniło poczucie patriotyzmu i miłości do naszego kraju.

Agnieszka Prass

Poprzedni artykułII miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK