Gościliśmy przedszkolaków

18 kwietnia w naszej szkole gościliśmy dzieci, wraz z opiekunami, z Przedszkola nr 3 w Iławie. Zaprosiliśmy przedszkolaków, aby pochwalić się naszą szkołą i zachęcić ich do wstąpienia w nasze szeregi oraz świętować Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, który obchodzony jest w dzień urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. 

Podczas spotkania goście mieli okazję obejrzeć przedstawienie przygotowane przez uczniów klas młodszych, pod opieką pani Doroty Żuchowskiej oraz uczestniczyć w lekcjach prowadzonych przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oprowadzili ich po najważniejszych miejscach w szkole, a uczniowie klasy VI c, przygotowani przez panią Agnieszkę Prass, czytali dzieciom bajki oraz przygotowali kolorowanki i zagadki literackie ‘’Magiczne pudełko’’ dotyczące przeczytanych fragmentów bajek i baśni.

Na koniec były również wspólne tańce. Przyszli uczniowie byli zachwyceni! 

Olga Bryl, Rosemary Wisniewski

Poprzedni artykułWażne terminy dla ósmoklasisty
Następny artykułWitaj, Toruniu!