VI Giełda Zawodów za nami

31 marca w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli lokalnych przedsiębiorców w ramach wydarzenia Giełda Zawodów.  Celem tego wydarzenia było przybliżenie naszym uczniom klas VIII na jakich stanowiskach, w jakich zawodach można podjąć zatrudnienie w iławskim powiecie. Zaproszeni zostali przedstawiciele różnych branż m.in. hotelarstwo, przetwórstwo, budownictwo, służby mundurowe, produkcja maszyn i urządzeń, krawiectwo. Dzięki zapoznaniu się z tymi stanowiskami, podjęcie decyzji o wyborze przyszłego kierunku kształcenia, miejmy nadzieję będzie łatwiejsze dla uczniów. Pracodawcy przygotowali prezentacje opisujące zakład pracy, stanowiska, wymagania jakie stawia się kandydatom. Uczniowie mieli także okazję indywidualnych rozmów z każdym pracodawcą przy specjalnie przygotowanym dla nich  stanowisku. Młodzież chętnie korzystała z tej formy kontaktu i zbierała informacje o interesujących ich zawodach. 

Pracownia Sukien Ślubnych „Diana”
Zakład Karny w Iławie
Idsol Sp. z. o.o.
Animex Foods Sp. z o.o.
Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane „IPB”
Szynaka Living Sp. z o.o.
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Iławie
Komenda Powiatowa Policji w Iławie
Grand Hotel Tiffi Iława

J.S.

Poprzedni artykułKlasy sportowe w Jedynce – pływanie i koszykówka
Następny artykułWspólne rysowanie pisanek I d i VI c