Projektują w „Canvie na lekcji”

Uczniowie klasy 6c pracują z “Canvą na lekcji” w ramach działania innowacyjnego realizowanego podczas lekcji j.polskiego z panią Agnieszką Prass, by świadomie i odpowiedzialnie korzystać z TIK. Tym razem korzystając z aplikacji Canva zaprojektowali grafiki związane z lekturą J.R.R. Tolkiena „Hobbit, czyli tam i z powrotem”: 

1. Pierwszą stronę gazety z wiadomościami z Hobbitonu.

2. Drzewo genealogiczne Bilba Bagginsa.

3. Plan norki Bilba wg opisu z pierwszego rozdziału utworu. 

Canva to platforma edukacyjna do kreatywnych działań z uczniami, które kształcą istotne kompetencje takie jak: myślenie krytyczne i analityczne podczas wymyślania koncepcji, samodzielność w zdobywaniu wiedzy i umiejętność pracy projektowej.

Agnieszka Prass

Poprzedni artykułBierzemy udział w akcji „Konwalia”
Następny artykułKonkurs plastyczny na logo akcji „Konwalia” rozstrzygnięty