Wieści ze szkolnej biblioteki

Biblioteka to nie tylko czytelnia i wypożyczalnia książek. To miejsce, gdzie oderwiesz się od zgiełku codzienności, spędzisz miło czas na naszych wygodnych kanapach, czytając ciekawą książkę lub czasopismo. A jest w czym wybierać! W tym roku biblioteka wzbogaciła się o nowości wydawnicze dzięki realizacji projektów w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Dla chcących sprawdzić swoją znajomości słowa pisanego, czekają konkursy literackie i plastyczne z nagrodami. Do tego, odbywają się tutaj liczne akcje czytelnicze związane z ważnymi rocznicami i świętami oraz promujące czytelnictwo, czyli zachęcające do sięgnięcia po książkę. Warto, bo z kontaktu z książką wynikają same plusy.

Olga Bryl

Poprzedni artykułWykonali klasowe gry planszowe
Następny artykułBierzemy udział w akcji „Konwalia”