Wycieczka do teatru i parku trampolin

22 marca okazał się wspaniałym dniem dla naszych uczniów klasy I b oraz I d. W tym dniu wybraliśmy się na wycieczkę do Grudziądza . Odwiedziliśmy Teatr i obejrzeliśmy spektakl pt. „Karczma Diabła” w reżyserii Zbigniewa Kulwickiego. Założeniem wizyty było rozwijanie kompetencji kulturalnych w zakresie odbioru sztuki i zachowania w teatrze oraz umożliwienie kontaktu ze sztuką poprzez aktywne uczestnictwo. Następnie miło spędziliśmy czas w parku trampolin „EXTREME”. Najpierw oczywiście rozgrzewka… następnie próbowaliśmy swoich umiejętności w skokach na trampolinach, skokach przez przeszkody z odbicia. Trenowaliśmy także ewolucje, lądując bezpiecznie w basenie z gąbkami. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołów klasowych oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.

D. Żuchowska

N. Rakoczy

Poprzedni artykułSmacznie, zdrowo, kolorowo!
Następny artykułCo można robić w naszej szkole po lekcjach?