Szkolny Dzień Sportu klas I i II

  31 maja uczniowie klas I i II „Jedynki” obchodzili Szkolny Dzień Sportu. Najmłodsze klasy wraz z wychowawcami udały się na sztuczne boisko położone przy stadionie miejskim, gdzie dzielnie zmierzyły się w siedmiu konkurencjach. Cztery z nich stanowiły wyścigi rzędów, m.in. wyścigi kangurów, matematyczne, sadzenie ziemniaków czy krety. Pomiędzy nimi rozegrano także konkurencje indywidualne: rzut beretem, rzut piłką koszykową w rękawicach bokserskich do celu oraz quiz sportowy. Podczas zawodów było czuć sportowego ducha i ogromną chęć rywalizacji w imię zasad fair play. Dzieci dopingowały się wzajemnie, a także mogły liczyć na duże wsparcie swoich wychowawczyń. Wśród klas pierwszych zdecydowanym faworytem była klasa I a, klasach drugich wygrała II b. Każdy uczestnik otrzymał medal, a zwycięskie klasy odebrały puchary. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

P.L.

Poprzedni artykułUczniowie klasy II B zostali laureatami ogólnopolskiego projektu wolontariackiego „Podaj dobro dalej!”
Następny artykułOdpowiedzi od Powstańców