Akcja Marzycielska Poczta

Marzycielska Poczta to akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do chorych dzieci. Udział w ogólnopolskiej akcji wzięły klasy IIIa i IIIb pod opieką polonistki, Agnieszki Prass.

Razem z uczniami po raz czwarty przyłączyłam się do akcji. To już nasza grudniowa tradycja, aby w okresie świątecznym napisać kilka zdań, zawierających słowa wsparcia i życzenia dla chorych dzieci – mówi polonistka. 

W tym roku pisaliśmy listy do 8-letniego Filipa, któremu usunięto guza mózgu. Mamy nadzieję, że chłopiec ucieszy się z własnoręcznie przygotowanych kartek i listów. Trzymamy kciuki, aby spełniło się jego największe marzenie.

Poprzedni artykułWygrana w konkursie zawodoznawczym „Dekoracje Świąteczne – Wieniec Bożonarodzeniowy”
Następny artykułSzlachetna paczka od IVa