Szlachetna paczka od IVa

Klasa IV a wzięła udział w tegorocznej edycji SZLACHETNEJ PACZKI. Pomysł podsunęła mama Marysi Brzeskiej. Uczennica przedstawiła na godzinie wychowawczej prośby pani Irenki – osoby starszej i schorowanej. Były potrzebne produkty spożywcze, środki czystości, a także buty, ręczniki, ubranie. Do pomocy włączyli się z wielkim zaangażowaniem nie tylko uczniowie klasy IV a, ale także ich rodzice. Każdy wybrał z listy coś, co mógłby pani Irence ofiarować. Klasa IV a dołączyła do Szlachetnej Paczki kolorowe życzenia przygotowane przez Natalkę Józefowicz podpisane przez wszystkich uczniów. Marysia i jej rodzice zawieźli świąteczny dar serca wprost do domu pani Irenki. Mamy nadzieję, że święta Bożego Narodzenia dzięki Szlachetnej Paczce będą dla starszej pani radośniejsze niż zwykle, bo opromienione dobrymi sercami naszych czwartoklasistów.

Poprzedni artykułAkcja Marzycielska Poczta
Następny artykułI Ty zostań św. Mikołajem