Wygrana w konkursie zawodoznawczym „Dekoracje Świąteczne – Wieniec Bożonarodzeniowy”

Drużyna Jedynki w składzie Oliwia Laskowska i Julia Kusyk, czyli uczennice klasy VIII d, zdobyły I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Florystycznym – Zawodoznawczym ,,Dekoracje Świąteczne – Wieniec Bożonarodzeniowy”, który odbył się w Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie.

Udział w konkursie dał dziewczynom dużą satysfakcję. Pokonały 11 drużyn z Olsztyna i powiatu olsztyńskiego. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu dekoracji bożonarodzeniowej w wyznaczonym czasie z materiałów przygotowanych przez organizatora. Jury konkursowe oceniało pracę zespołową, estetykę, kreatywność i zdolności manualne. Po zakończonym konkursie uczestnicy mogli zwiedzić szkołę, porozmawiać z uczniami, co w przyszłości ułatwi im podjęcie właściwej decyzji dotyczącej dalszej ścieżki edukacyjnej.

Beata Niksa

Poprzedni artykułSpotkanie autorskie z Karoliną Palczewską
Następny artykułAkcja Marzycielska Poczta