Mikołajki w klasie Ic

Dzieci z klasy I c rozpoczęły dzisiejszy, mikołajkowy dzień od wspólnego zdjęcia ze wszystkimi uczniami i nauczycielami „Jedynki”. Fotografię wykonano na tle patrona szkoły i dzisiejszego solenizanta – Mikołaja Kopernika. Wprowadzone w świąteczny klimat, dzieci wróciły do klasy. Niespodziewanie uczniowie usłyszeli dzwonek Św. Mikołaja. Brodacz zawitał do naszej sali z prezentami, wręczył każdemu uczniowi upominek, w którym oprócz drobnych zabawek i słodyczy znalazły się kamizelki odblaskowe z logiem naszej szkoły. Kamizelki z pewnością będziemy wykorzystywać przy wszystkich wyjściach poza teren szkoły. Za wszystkie upominki bardzo dziękujemy.

Poprzedni artykułWizyta strażaka w świetlicy szkolnej
Następny artykułZwycięstwo „Jedynki” w konkursie „Lekcja o Funduszach Europejskich V”