Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

WIOŚLARSTWO

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Wioślarstwie 2017  w Iławie

Wyniki:

Dwójka podwójna dziewcząt

I miejsce   Paulina Józefowicz IIE, Julia Panuś IIE

III miejsce Aleksandra Dłuszczakowska IIA,  Julia Palikowska IIB

Czwórka podwójna dziewcząt

I miejsce     Paulina Józefowicz IIE, Julia Panuś  IIE, Aleksandra Dłuszczakowska IIA,  Julia Palikowska IIB

Dwójka podwójna chłopców

III miejsce    Kacper Sagan IIE,  Wiktor Józefowicz VIIB

Czwórka podwójna chłopców

II miejsce    Aleksander Przybyszewski IIE , Miłosz Kasprowicz IIE , Wiktor Józefowicz VIIB, Kacper Sagan  IIE

IV miejsce Mateusz Jeżyński VIIB, Jakub Ryś VIIB, Wiktor Caban VIIA, Konrad Zabłotny IIE

Czwórka podwójna chłopców ze sternikiem

II miejsce  Aleksander Przybyszewski IIE, Kasprowicz Miłosz IIE, Mateusz Jeżyński VIIB , Jakub Ryś  VIIB

Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim.

Wyniki:

Chłopcy/Młodzicy na 1500m 

Kacper Sagan  –  II miejsce 1500m/5.05.7 czas
Miłosz Kasprowicz – X miejsce 1500m/5.27.0
Aleksander Przybyszewski  – Xl miejsce 1500m/5.34.0
Konrad Zabłotny – XXVII 1500m/6.15.3

Chłopcy/Juniorzy Młodsi na 2000m

Mikołaj Wilczyński  – VII miejsce 2000m/6.50.1
Maksymilian Grabiński – XV miejsce 2000m/7.37.0

Dziewczyny/Młodziczki na 1500m

Paulina Józefowicz – V miejsce 1500m/6.05.3
Julia Panuś  – XI miejsce  1500m/6.33.8
Julia Palikowska  – XIII miejsce  1500m/6.53.5
Aleksandra Dłuszczakowska – XlV 1500m/7.31.6
Wiktoria Zięba – XV miejsce 1500m/7.37.6

BIEGI

Młody Maratończyk VII Iławskiego Półmaratonu LA RIVE im. Antoniego Gierszewskiego.

I miejsce  kat. młodzik Aleksandra Trzmielewska  VII D

IV miejsce  kat. junior młodszy Martyna Topka  III E

VI miejsce  kat. młodzik Natalia Krupińska VII D

III miejsce  kat. młodzik Konrad Etmański  II E

IV miejsce  kat. młodzik  Aleksander Przybyszewski  II E

VI miejsce kat. młodzik Miłosz Kasprowicz  II E

Opiekun Aurelia Waruszewska

Indywidualne Biegi Przełajowe dla Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych

Rocznik 2002

I miejsce  Michał Łyziński III E

III miejsce  Jakub Bogusiewicz III E

Rocznik 2004

III miejsce  Piotr Trzciński VII D

Opiekunowie Aurelia Waruszewska i Piotr Błaszkiewicz

Powiatowe Sztafetowe  Biegi Przełajowe dla Szkół Podstawowych, Gimnazjów              i Szkół Ponadgimnazjalnych

I miejsce  chłopcy – Piotr Trzciński VII D, Konrad Etmański  II E, Aleksander Przybyszewski II E, Kacper Sagan II E, Dawid Bredszneider  II E, Adrian Jasik  II E, Paweł Bakirzyński II E, Jakub Bogusiewicz  III E, Michał Łyziński  III E, Szymon Koszczka  III E, Filip Rybiński III E.

II miejsce  dziewczęta Aleksadndra Trzmielewska VII D, Natalia Krupińska  VII D, Julia Kusyk VII D, Nikola Jędrychowska II E, Beata Galińska II E, Sandra Wiśniewska II E, Olga Kwiatkowska III E, Joanna Dzido  III E, Liliana Kukiełka III E, Martyna Topka III E

Opiekunowie Aurelia Waruszewska i  Piotr Błaszkiewicz

Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców rocznik 2002-2004

III miejsce  chłopcy:  Piotr Trzciński VII D, Konrad Etmański II E, Dawid Bredszneider  II E, Adrian Jasik II E, Jakub Bogusiewicz III E, Michał Łyziński  III E, Szymon Koszczka III E, Filip Rybiński III E.

IX miejsce dziewczęta: Aleksadndra Trzmielewska  VII D, Natalia Krupińska VII D, Julia Kusyk VII D, Nikola Jędrychowska IIE , Olga Kwiatkowska III E, Joanna Dzido III E, Liliana Kukiełka III E, Martyna Topka  III E

Opiekunowie  Aurelia Waruszewska i  Piotr Błaszkiewicz

ŻEGLARSTWO

Jakub Gołębiowski III E

III miejsce   w  Mistrzostwach Europy do lat 17 w klasie 420 w Riva Del Garda

I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Klasa 420 w Górkach Zachodnich

I miejsce w Pucharze Polski

Karolina Podwojewska VII D

Klasa Optymist 

I miejsce w zawodach na zakończenie sezonu .  Iława, październik 2017 r.

PŁYWANIE

Mistrzostwa Powiatu Iławskiego w Pływaniu Drużynowym Dla Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych.

Rocznik 2007/2008

I miejsce  Zuzanna Jaros IV C 25 m stylem dowolnym

I miejsce Jakub Jaros  kl. IVC  25 m stylem dowolnym

III miejsce drużynowo chłopcy Szkoła Podstawowa nr 1

Rocznik 2002/2004

I miejsce 100 m stylem dowolnym Liliana Kukiełka III E

I miejsce 100 m stylem dowolnym Mikołaj Musiński  III E

I miejsce 100 m stylem grzbietowym Pola Dzik VII D

I miejsce 100 m stylem grzbietowym Filip Rybiński  III E

I miejsce 100 m stylem klasycznym Sandra Wiśniewska  II E

I miejsce sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym

I miejsce drużynowo dziewczęta Szkoła Podstawowa nr 1

I miejsce drużynowo chłopcy Szkoła Podstawowa nr 1

Opiekunowie  Aurelia Waruszewska i  Piotr Błaszkiewicz

Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego drużynowych zawodów w pływaniu dziewcząt i chłopców w Igrzyskach Dzieci, Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i Licealnej w Olecku

II miejsce 50 m stylem motylkowym Liliana Kukiełka  III E

II miejsce 100 m stylem klasycznym Sandra Wiśniewska II E

II miejsce  100 m stylem dowolnym  Martyna Głąbińska  IIA

V miejsce 50 m stylem klasycznym Beata Galińska II E

VI miejsce 50 m stylem grzbietowym  Aleksandra Trzmielewska VII D

III miejsce sztafeta 6×50 m stylem dowolnym dziewczęta

II miejsce 50 m stylem grzbietowym  Michał Łyziński III E

I miejsce 100 m stylem grzbietowym Filip Rybiński III E

I miejsce  50 m stylem dowolnym Szymon Koszczka  III E

I miejsce 100 m stylem dowolnym Jakub Bogusiewicz  III E

I miejsce 50 m stylem motylkowym  Mikołaj Musiński  III E

V miejsce 50 m stylem motylkowym  Mateusz Krajewski  IID

I miejsce sztafeta 6×50 m stylem dowolnym chłopcy

Drużynowo: I miejsce Szkoła Podstawowa nr 1- chłopcy

IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 1- dziewczęta

Opiekun  Aurelia Waruszewska

Mikołajkowe Zawody Pływackie

I miejsce Sandra Wiśniewska  II E – 50 m stylem klasycznym   kat. Open i 400 m stylem dowolnym kat. do 29 lat

II miejsce Beata Galińska  II E – 50 m stylem klasycznym i 100 m stylem zmiennym  kat. Open

II miejsce Wiktoria Szauer   III E – 50 m stylem grzbietowym kat. Open

II miejsce Joanna Dzido III E – 400 m stylem dowolnym kat.  do 29 lat  i  III m  50 m stylem grzbietowym  kat. Open

III miejsce Mirosław Wojna  VII D – 50 m stylem klasycznym kat. Open

I miejsce  Mateusz Krajewski  IID  -100 stylem zmiennym kat. Open

I miejsce sztafeta 4×50 m

Opiekun Aurelia Waruszewska

Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Mławy.

I miejsce Liliana Kukiełka  III E- na 100 m stylem motylkowym,
I miejsce  Pola Dzik  VII D- na 50 m stylem grzbietowym
II miejsce Liliana Kukiełka  III E- 50 m stylem motylkowym, 100 i 200 stylem dowolnym
II miejsce Pola Dzik VII D- 100 m stylem grzbietowym
II miejsce Filip Rybiński III E- na 100 m stylem grzbietowym
II miejsce Mateusz Krajewski IId na 50 i 100 m stylem dowolnym
III miejsce  Liliana Kukiełka III E – na 50 m stylem dowolnym
III miejsce Maria Żelazna VII D – na 200 m stylem dowolnym
III miejsce Pola Dzik  kl. VII D – na 100 m stylem dowolnym
III miejsce Filip Rybiński III E –  na 50 m stylem grzbietowym
III miejsce Mateusz Krajewski IId – na 50 m stylem motylkowym oraz na 100 m stylem grzbietowym

IV miejsce Mateusz Krajewski  IId – na 50 m stylem grzbietowym

II miejsce sztafeta 4×50 m stylem dowolnym w składzie : Liliana Kukiełka, Maciej Jacuński

I miejsce sztafeta 4×50 stylem zmiennym, Filip Rybiński, Liliana Kukiełka

III miejsce  sztafeta  4×50 m stylem zmiennym Pola Dzik, Mikołaj Musiński,

Grand Prix Polski w Pływaniu w Łodzi

V miejsce Filip Rybiński  III E, Mateusz Krajewski II 50 m stylem grzbietowym

VI miejsce Liliana Kukiełka III E 50 m stylem motylkowym

V miejsce Mateusz Krajewski  IID  na 50 m stylem grzbietowym XVIII  m na 50 m stylem dowolnym

Mistrzostwa Województwa Pływaniu w Olsztynie

I miejsce Liliana Kukiełka  III E-na 50 m stylem motylkowym i  II  m na 50 i 100 m stylem dowolnym,

II miejsce w klasyfikacji generalnej

I miejsce Filip Rybiński  III E -na 50,100 i 200 m stylem grzbietowym,

I miejsce Maria Żelazna  VII D- na 50 m stylem motylkowym,

II miejsce Pola Dzik  VII D- na 50 i 100 m stylem grzbietowym oraz na 50 i 100 m stylem dowolnym,

II miejsce Maciej Jacuński  III A – na 50 m stylem motylkowym, III m na 50 m stylem dowolnym,

II miejsce Mateusz Krajewski  IID na 100 m stylem grzbietowym, III m  na 50 m stylem motylkowym, IV m na 50 i 100 m stylem dowolnym

I miejsce Mikołaj Musiński  III E-na 50 i 100 m stylem motylkowym, II m  na 50 m stylem dowolnym

I miejsce sztafeta 4×50 m stylem dowolnym  Pola Dzik i  Liliana Kukiełka

I miejsce sztafeta 4×50 m stylem dowolnym  Maciej Jacuński, Mikołaj Musiński,

SUKCESY INDYWIDUALNE  W PŁYWANIU

Filip Rybiński  IIIe –  uczestnik Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w  Łodzi – VII miejsce 50 m stylem grzbietowym w kategorii junior młodszy

Mikołaj Musiński  IIIe – uczestnik Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców                        w Łodzi – XV miejsce  50 m stylem motylkowym w kategorii junior młodszy

Mateusz Krajewski IId – uczestnik Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców                  w Łodzi – XX miejsce  na 50 m stylem motylkowym i dowolnym, XXII miejsce  na 100 m stylem dowolnym

Sandra Wiśniewska  IIe  I miejsce w Cyklu Warmia Mazury Pływają 25 m stylem dowolnym

AQUATHLON, TRIATHLON

Jakub Bogusiewicz  III E
– II miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Kozienice
– II miejsce Puchar Polski w Triathlonie – Blachownia
– II miejsce Mistrzostwa Polski w Aquathlonie Enea Ironmann Gdynia
– VII miejsce Turniej Nadziei Olimpiskich FADD DOMBORI Węgry –  III m drużynowo w klasyfikacji generalnej

Michał Łyziński III E
– IV miejsce w Mistrzostwach Polski w Duathlonie w Rumii
– IV miejsce Puchar Polski w Triathlonie – Blachownia
– IX miejsce Mistrzostwa Polski w Aquathlonie Enea Ironmann Gdynia

PIŁKA NOŻNA

Turnieju Piłki Nożnej 

I miejsce w etapie powiatowym oraz I miejsce w etapie rejonowym i awans do etapu regionalnego zajęła drużyna w składzie: Marek Lewicki IIId, Kacper Neuman IIId, Remigiusz Próchniewski IIId, Jakub Suchocki IIId, Emil Brejdakowski IIIc, Dominik Wiśniewski IIIa, Maciej Boros IIIb, Jakub Janiszek IId, Kacper Zagrodzki IIb, Aleksander Łepek IIIc, Michał Górski IIa.

Opiekun Andrzej Biernacki.

Szkolny Turniej Piłki Nożnej dla klas VII

I miejsce  klasa VIId

II miejsce klasa VIIa

3 miejsce klasa VIIc

Opiekun Andrzej Biernacki

JUDO/TAEKWONDO

Martyna Topka kl. III E

I miejsce  w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego 12. 12. 2017 r.

Klub  „Gwardia” Olsztyn

Daniel Niedźwiecki kl. VIId

Mistrzostwo Polski Taekwondo – Opole, listopad 2017 r.

Mistrzostwo Polski Północnej – Ostróda , październik 2017r.

INNE

Julia Sistermann kl. VIId – jazda konna

IV miejsce w zawodach konnych w Januszewie, listopad 2017r.

Marcel Telej kl. IIe – Jazda konna

V miejsce w klasie 105 cm w Mistrzostwach Warmii i Mazur w Dąbrówce Małej,  sierpień 2017 r.

I miejsce  w klasie 100 cm w Zawodach Regionalnych i Towarzyskich w Solcu Kujawskim,

lipiec 2017 r.

I miejsce w Halowym Pucharze Polski w Dąbrówce Małej,  20-22.10.2017r.

Karolina Podwojewska VIId – Żeglarstwo Klasa Optymist

I miejsce drużynowo w zawodach na zakończenie sezonu ,  październik 2017r.

PIŁKA SIATKOWA

Wiktoria Stępień kl. III E

II miejsce w Mistrzostwach Województwa w piłce siatkowej plażowej kat. juniorki

II miejsce w Mistrzostwach Województwa w piłce siatkowej plażowej kat. młodziczki

II miejsce w półfinale Mistrzostw Polski w piłce siatkowej plażowej kat. młodziczki

V miejsce w Finale Mistrzostw Polski w piłce siatkowej plażowej kat. młodziczki

I Szkolne „Mikołajki na sportowo” Iława SP 1 6. 12. 2017 r

I miejsce klasa Ib w kategorii klas I

I miejsce klasa IVa w kategorii klas IV

OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE

  1. KONKURSY KURATORYJNE. 

Klasy gimnazjalne

KONKURS LICZBA UCZESTNIKÓW I MIEJSCE W SZKOLE
języka Polskiego 10 Zuzanna Grabska IIId
języka angielskiego 24 Paweł Dudziak  IIIa
biologiczny 3 Kinga Stolcman  IIId
geograficzny 5 Marcelina Cymańska  IIIa
matematyczny 16 Mateusz Wasiewski IIIa , Tomasz Prass   IIIa
chemiczny 1 Magdalena Maruszak  IIIa
fizyczny 17 Wiktoria Szauer  IIIe
historyczny 16 Katarzyna Mieczławska  IIId
9. wiedzy o

społeczeństwie

3 Szymon Żuralski  IIIc
10 języka

niemieckiego

2 Victoria Sdun IIIc

Klasy VII

KONKURS LICZBA UCZESTNIKÓW I MIEJSCE W SZKOLE
języka polskiego 11 Oliwia Laskowska  VIId
języka angielskiego 10 Jakub Marciszewski VIIb
historyczny 5 Stanisław Kasprowicz  VIIb
informatyczny 8 Wiktor Gnaczyński  VIIb
matematyczny 22 Aleksandra Trzmielewska  VIId

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego i będą walczyć o tytuł laureata:

Język polski

Zuzanna Grabska IIId

Uczennicę przygotowuje  Elżbieta Kozłowska

Historia

Aleksandra Dreszler IIIc, Katarzyna Mieczławska IIId

Uczennice  przygotowuje  Ewa Węglerska

Biologia

Kinga Stolcman IIId

Uczennicę przygotowuje Krystyna Rzepka

Geografia 

Marcelina Cymańska IIIa,  Jakub Moszczyński IId,  Paweł Dudziak IIIa

Uczniów przygotowuje  Małgorzata Kłodawska

Język niemiecki

Victoria Sdun IIIc

Uczennicę przygotowuje Justyna Wasilewska

Roksana Piotrowicz IIIe

Uczennicę przygotowuje  Anita Błaszkiewicz

Język angielski – SP

Stanisław Kasprowicz VIIb, Jakub Marciszewski VIIb

Uczniów przygotowuje  Jolanta Mostafa

2. KONKURSY  SZKOLNE.

Lp. Nazwa konkursu Organizator/ opiekun szkolny Termin Liczba 

uczniów

Laureaci konkursu
1.  Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Wioletta Karwat 13.11 2017-etap szkolny

15. 12 2017

Etap powiatowy

7 I m. – Julia Sistermann

Bez sukcesów w etapie powiatowym

2.  Obiekty geograficzne Polski – konkurs geograficzny Małgorzata Kłodawska X.2017-I.2018  7 – VII

10-IIgim

10 – IIgim

Kontynuacja konkursu      w II semestrze
3.  Konkurs wiedzy o książkach          J. Dashnera „Więzień labiryntu” „Próba ognia” – Beata  Kamińska 23.10.2017 r- etap szkolny 5 I miejsce w etapie powiatowym 

Victoria Sdun IIIc

Aleksandra Fogel IIIc

Klaudia Kusyk IIIe

10. 11. 2017 etap powiatowy 3
4 Z której książki pochodzi ten cytat? – losowanie cytatów Beata Kamińska 4.10-6.10.2017 r. 31 Wszyscy uczniowie otrzymywali drobne upominki
5 Konkurs na kartkę świąteczną                       w języku obcym  Ewelina Liedtke, Justyna Wasilewska Anita Błaszkiewicz 20 XI/               1  XII

2017 r

62 I miejsce (klasy VII, II gim, III gim.) – Klaudia Kusyk IIIe

I miejsce (klasy IV) -Zuzanna Drossel IVb

Wyróżnienie

Kacper Kruszewski IId

6.  Ogólny Tydzień Kariery. Konkurs plastyczny dla klas pierwszych „Zawody w mojej rodzinie” Beata Niksa, Ewelina Sagan, Sabina Potocka, Teresa Bagniuk X 2017 r. 54 I miejsce 

Kaja Lemanowicz Ia

II miejsce 

Alicja Stempowska Ia

III miejsce 

Kornel Dubicki Ia

7 Szkolny konkurs plastyczny

„Nie przeklinaj!”

Iwona Makowska

Jolanta Michalewska

XII 2017 r. Wszyscy uczniowie klas IV, VII i wszyscy uczniowie klas III gimnazjum I miejsce Zuzanna Fafińska IIIa

II miejsce  Ola Dobrowolska VIIc

III miejsce Anna Oleszek IIIc

Wyróżnienie 1: Marcelina Cymańska IIIa , Mateusz Wasiewski IIIa,  Oliwia Winiewska IIIa Wyróżnienie 2:

Magdalena Dreszler IIIc Agata Otręba VIIc, Wiktoria Brzozowska VIIc, Mateusz Tadajewski VIIc

3. KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE I ŚRODOWISKOWE.

Lp. Nazwa konkursu Organizator/ opiekun szkolny Termin Liczba 

uczniów

Laureaci konkursu
1. Konkurs na Komiks Ekonomiczny IX edycja Ewa Węglerska 30. 09. 2017 r. 2 Wiktoria Szauer IIIe i Klaudia Kusyk IIIe

Bez sukcesów na wyższych etapach

XIV Ogólnopolski Konkurs

 „Z poprawną polszczyzną na
co dzień”
I  etap.

Bożena Paczkowska 6.11. 2017 r. 36
  1. Do drugiego etapu zakwalifikowały się:
  2. Aleksander Czubak Ib – nauczyciel przygotowujący Teresa Bagniuk
3.  XII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z ortografią na co dzień” I etap Bożena Paczkowska 6. 11. 2017 r. 22 Do drugiego etapu zakwalifikowali się:

Mateusz Wasiewski IIIa

Klaudia Kusyk IIIe

4 Alfik humanistyczny Elżbieta Kozłowska 13.12. 2017 r. 21 Wyniki w późniejszym terminie
5 VI Rejonowy Festiwal Pleśni i Piosenki Patriotycznej Magdalena Kawala 9. 11. 2017 r. 20 Dyplom za udział
6 Konkurs plastyczny „Polska mija ojczyzna” Jolanta Michalewska

GOK Laseczno

X/XI. 2017 r. Wszyscy uczniowie klas IV i VII oraz grupa art. uczniów klas III I miejsce 

Ola Dobrowolska VIIc

III miejsce Klaudia Kusyk IIIe

Wyróżnienia: Joanna Dzido IIIe, Natalia Trzeszewska IIIa,

Daria Ziółkowska IIIa

7 Konkurs fotograficzny „Polska moja ojczyzna” Jolanta Michalewska

GOK Laseczno

X/XI. 2017 r. Wszyscy uczniowie klas IV i VII oraz grupa art. uczniów klas III I miejsce 

Michał Kępiński IIId

Wyróżnienia: Zuzanna Wojenkowska VIIIa, Wiktoria Knowska VIIa.

8 „O roli Ameryki w ustanowieniu niepodległości Polski po I wojnie światowej. Czy stany Zjednoczone nadal mają dziś rolę gwaranta polskiej wolności i niepodległości?” Amerykańska Izba Handlowa                    w Polsce I sem. 2017 r. I miejsce

Remigiusz Próchniewski IIId

9 „Cztery Pory Roku” konkurs plastyczny Biuletyn UROCZYSKO nr 75 jesień

Park Krajobrazowy Pojezierza Iławskiego

Listopad

2018 r.

Nagrodzeni:

Jagoda Eremus Ib

Jakub Kozłowski Ic

Wiktoria Bolewska Ib

Fabian Pawelski Ic

10 „Foto-Zagadka”  Biuletyn UROCZYSKO nr 75 jesień

Park Krajobrazowy Pojezierza Iławskiego

Listopad

2018 r.

Nagrodzeni:

Weronika Lingo Ib,

Lena Lubiejewska Ib

Mikołaj Gorzka Ib

Aleksander Czubak Ib

11 Robocontest 2017 

Zawody Konstruktorów Robotów

Gdańskie Dni Elektryki 27 października 2017 r. II miejsce 

Michał Kępiński III d

4. DODATKOWA AKTYWNOŚĆ

1. WOLONTARIAT :

a. Wolontariusze wspierający w działaniach TPD w Iławie (świąteczna zbiórka żywności): 

      Barbara Waszkiewicz III c

Katarzyna Zglińska VII b

Wiktoria Knowska VII c

Wiktoria Brzóska VII c

Natalia Kijewska II b

Nicola Pszczółkowska II b

Karolina Sadowska II b

Wiktoria Zięba II b

Wiktoria Kempczyńska II b

Bartosz Bielak  II b

Julia Piasecka II c

Emilia Więcek II c

Gabriela Koper III c

Martyna Głąbińska II a

Aleksandra Pruchniewska II a

Zuzanna Klimik II d

Nadia Sieszputowska II d

Wiktoria Szauer III e

Martyna Topka III e

Agnieszka Chomicka VII a

Aleksandra Poczta VII a

Klaudia Kusyk  III e

Julia Nowińska III c

Aleksandra Fogel III c

Zofia Dembińska VII a

Helena Mówińska VII a

Julia Maciak VII a

Oliwia Eremus III b

Magdalena Banaszek III b

Laura Błaszczyk III b

Agata Jakimczyk III b

Zuzanna Jankowska II d

Maciej Żabiełowicz II d

Zuzanna Kasperowicz II c

Filip Rynkowski II c

b. Wolontariusze „Pikniku Inspiracji” :

Magdalena Banaszek IIIb, Oliwia Eremus IIIb, Kinga Stolcman IIId, Marta Rutkowska IIId, Natalia Flis IIId, Katarzyna Mieczławska IIId, Zuzanna Grabska IIId, Alicja Kotłowska IIId, Anastazja Błachewicz IIc, Patrycja Urbańska IIc, Zofia Witkowska IIc, Filip Rynkowski IIc, Pola Ciurkowska IIc, Julia Szczyglińska IIc.

c. Wolontariusze VII Iławskiego Półmaratonu:

Magdalena Maruszak, Kinga Wiercińska, Seojim Kim, Marcelina Cymańska, Olga Wiśniewska, Oliwia Szustkowska, Oliwia Winiewska, Roksana Karczewska, Magdalena Pietrzak, Natalia Trzeszewska, Natalia Łożyńska – IIIa

Alicja Kotłowska, Zuzanna Grabska, Kinga Stolcman, Marta Rutkowska, Marta Kłosowska – IIId

Katarzyna Mieczławska, Aleksandra Fogel, Julia Nowińska – IIIc

d. Wolontariusze SP 1 biorących udział w miejskiej akcji WOŚP

Laura Błaszczyk  III b, Oliwia Eremus III b, Agata Jakimczyk III b, Magdalena Banaszek III b, Filip Rynkowski II c, Martyna Głąbińska II a, Zuzanna Jankowska II d, Maciej Żabiełowicz II d, Aleksandra Pruchniewska II a, Julia Piasecka II c, Karolina Sadowska II b, Natalia Kijewska II b, Wiktoria Zięba II b, Zofia Brodacka III c, Wiktoria Błaszczyk II c, Pola Ciurkowska II c, Marcelina Jaroszewska II a

e. Wolontariusze biorących udział w gminnej akcji WOŚP

Natalia Rucińska IV b

Opracowała Wioletta Karwat