Nowa strona www Jedynki

Witamy na nowej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie. Zmieniliśmy dotychczasową stronę, ponieważ poszukiwaliśmy nowatorskich rozwiązań i możliwości prezentacji multimedialnych materiałów. Formuła poprzedniej strony wyczerpała się.

Zmieniliśmy wygląd, zaplanowaliśmy nowe sekcje, kategorie, dodatki. Mamy nadzieję, że zmiany posłużą większej wygodzie w poszukiwaniach potrzebnych treści i dokumentów.

Prace przy stronie nie są jeszcze zakończone. Pojawią się kolejne sekcje i materiały. Będziemy Was o tym  informować na bieżąco. Odwiedzajcie nas i przekazujcie konstruktywne uwagi. Postaramy się je wykorzystać tak, by strona www.sp1.ilawa.pl stała się ważnym komunikatorem nie tylko dla społeczności naszej szkoły.

Jeżeli macie jakieś uwagi, propozycje do naszej nowej strony to prosimy je przesyłać pod adres: admin@sp1.ilawa.pl

/SP1/

Poprzedni artykułOsiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018
Następny artykułTłusty Czwartek