Nasi finaliści w XXIV edycji Pucharu Tymbarku

W piątek 10 maja na iławskim stadionie miejskim odbył się finał wojewódzki ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego „Z podwórka na stadion- O Puchar Tymbarku”. W turnieju rywalizowało 21 zespołów w kat. U-12 z całego województwa warmińsko-mazurskiego. Nasza szkoła trafiła do grupy na szkoły z Pisza i Szczytna. Po dwóch zwycięstwach (5:0 z Piszem i 11:0 ze Szczytnem) chłopcy awansowali do półfinału z pierwszego miejsca. W półfinale zmierzyliśmy się, jak się później okazało, z mistrzem tego turnieju SP18 Olsztyn, przegrywając po zaciętym meczu 3:2 i tracąc bramkę na minutę przed końcem spotkania. W meczu o trzecie miejsce chłopcy pokonali 2:1 szkołę z Nidzicy i tym samym odnieśli ogromny sukces, jakim jest trzecie miejsce.

Ogromnym sukcesem może się cieszyć nasz bramkarz Adam Patorski, który został najlepszym bramkarzem turnieju ,wielkie gratulacje!

Wielkie gratulacje dla zawodników Jedynki!

D. Madej

A. Biernacki

Poprzedni artykułKółko TRAPER w Krakowie i Bochni
Następny artykułEdukacja z Wojskiem