Edukacja z Wojskiem

14 maja klasa 7B wzięła udział w programie edukacyjno – obronnym  na temat Edukacja z Wojskiem.  Zajęcia prowadzili żołnierze z 2 Batalionu Czołgów z Ostródy 20BZ Bartoszyce. Celem zajęć było popularyzowanie wiedzy z obszaru zarządzania bezpieczeństwem, obrony cywilnej, cyberbezpieczeństwa, ratownictwa medycznego, systemu alarmowania, łączności oraz zachowań w sytuacjach kryzysowych. Na koniec zajęć uczniowie otrzymali certyfikaty zaświadczające zdobycie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa cywilnego. Program był realizowany we współpracy Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej. Nasza szkoła także otrzymała certyfikat z MON za udział w programie Edukacja z Wojskiem. 

P.W.

Poprzedni artykułNasi finaliści w XXIV edycji Pucharu Tymbarku
Następny artykułRazem przeciw depresji