,,Kosmiczny Robot” – Nowe Technologie w Edukacji

W myśl inicjatywy Ministerstwa Edukacji i Nauki, której celem jest popularyzowanie nowoczesnych technologii w edukacji oraz zainspirowanie uczniów do ponownego i kreatywnego wykorzystania zbędnych materiałów, uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkursie plastyczno-technicznym ,,Kosmiczny Robot”.

20 marca odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Przed jury stało niełatwe zadanie z uwagi na bardzo wysoki i wyrównany poziom prac. 

Uwzględniając walory estetyczne wykonanych robotów, zgodność z tematem konkursu, wykorzystanie surowców wtórnych, kreatywność i pomysłowość, a także samodzielność i staranność wykonania, po długich obradach jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:


I miejsce – Julia Kłosowska; klasa 1D
II miejsce – Nikola Marchlewska; klasa 1B
III miejsce – Artur Utieshev; klasa 2C

Wyróżnienia:
Wojciech Kulynych; klasa 2C
Filip Drossel; klasa 3C
Franciszek Jurewicz; klasa 1D


Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.
Zwycięzcom Gratulujemy!!!

E. Sagan

Poprzedni artykułZ wizytą na Olimpie
Następny artykuł