Wizyta w Informacji Turystycznej

Uczniowie szkolnego koła „Traper” odwiedzili iławską Informację Turystyczną, gdzie dowiedzieli się wielu ciekawych informacji na temat działania tej instytucji. Czym zajmuje się Informacja Turystyczna? Kto korzysta z Informacji Turystycznej? Jakie elementy tworzą system informacji turystycznej? Czym zajmują się pracownicy IT? Przemiłe Panie z IT w Iławie opowiedziały nam o tym, w jaki sposób doradzają zainteresowanym osobom oraz informują je o walorach i atrakcjach turystycznych naszego miasta i okolic oraz jakie narzędzia im w tym pomagają. Przy okazji sami uzupełniliśmy swoją wiedzę na temat miejsc godnych odwiedzenia w naszej okolicy. Otrzymaliśmy mapy i broszury na temat Iławy i okolic, z których na pewno skorzystamy! 

Marta Piceluk

Poprzedni artykułAdwokaci rozjaśniają prawo
Następny artykułSpotkanie ze świętymi