Dzień z Panem Kleksem


Klasa 4d postanowiła sama przekonać się, czy zajęcia w Akademii Pana Kleksa były naprawdę tak atrakcyjne, jak w lekturze i na lekcji języka polskiego spędziła czas, jak uczniowie niezwykłego nauczyciela. Najpierw każdy czwartoklasista przygotował sobie kartę ucznia, narysował swój portret i nadał imię rozpoczynające się na A. Następnie uczestniczył w krótkich lekcjach kleksografii, przędzenia liter, geografii, spróbował swych sił w leczeniu chorych zabawek, gotowaniu z kolorowych szkiełek, odwiedził Psi Raj, w którym czekały prawdziwe czekoladowe przysmaki, wziął prysznic pod deszczowym drzewem i odpowiedział na kilka pytań dotyczących znanych baśni. Na koniec musiał zdobyć zaliczenie zajęć od Pana Kleksa. Było mnóstwo uśmiechu i zabawy. Udowodnione zostało, że zajęcia w Akademii Pana Kleksa zasługują na uznanie.

Marzena Podgórska 

Poprzedni artykułPodsumowanie zbiórki dla schroniska dla zwierząt bezdomnych w Iławie
Następny artykułJasne czy Czarne?