Zuzanna Bytner z Ve, Maja Harmacińska z klasy VId oraz Zuzanna Pełka z klasy IVd na podium I Iławskiego Przeglądu Talentów

„Scena jest Twoja”

W połowie września polonistka, Elżbieta Kozłowska zaproponowała Zuzannie Bytner udział w I Iławskim Przeglądzie Talentów. Jego przedmiotem była prezentacja i wyłonienie wśród uczestników talentów scenicznych w różnych dziedzinach: śpiewie, tańcu, umiejętnościach gawędziarskich czy krasomówczych, grze aktorskiej, kabarecie, grze na instrumencie i recytacji. Nasza uczennica przygotowała się do ostatniej konkurencji i zaprezentowała wiersz Adama Mickiewicza „Żona uparta”. Konkurs składał się z dwóch etapów: eliminacji, które Zuzanna pomyślnie przeszła oraz finału mającego miejsce na scenie Kinoteatru „Pasja” 16 października br. Tego wieczoru uczennica SP nr 1 w Iławie wystąpiła przed iławską publicznością oraz jury i osiągnęła sukces, zajmując III miejsce. Na widowni gorąco dopingowali i towarzyszyli jej rodzice, siostra, a także nauczycielka języka polskiego. Zuzanna odebrała dyplom i nagrodę pieniężną z rąk Burmistrza Iławy, Pana Dawida Kopaczewskiego. 

Oprócz Zuzanny Bytner w Przeglądzie brali udział także inni uczniowie Jedynki (Maja Harmacińska, Hanna Markowska, Zuzanna Pełka i Michał Szysler), których do konkursu zgłosili rodzice. Ich prezentacje również przyjęto gromkimi brawami.

Serdecznie gratulujemy i cieszymy się z sukcesu Zuzanny, jak również pozostałych utalentowanych naszych uczniów.

Poniżej relacja ICK i wszystkie wynik:

https://ick.miastoilawa.pl/aktualnosci/1867-i-ilawski-przeglad-talentow

Elżbieta Kozłowska

Poprzedni artykułLekcja patriotyzmu dla wolontariuszy
Następny artykułJesienna integracja i edukacja w klasie VId