Wycieczka klas 4b i 4d do Grudziądza

11 października okazał się ciekawym dniem dla naszych uczniów. W tym dniu wybraliśmy się na wycieczkę do Grudziądza. Odwiedziliśmy Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, gdzie obejrzeliśmy spektakl „Pinokio”. Założeniem wizyty było rozwijanie kompetencji kulturalnych w zakresie odbioru sztuki i zachowania w teatrze oraz umożliwienie kontaktu ze sztuką poprzez aktywne uczestnictwo. Następnie miło spędziliśmy czas w parku trampolin „Centrum Rozrywki EXTREME”. Najpierw oczywiście rozgrzewka… następnie próbowaliśmy swoich umiejętności w skokach na trampolinach, skokach przez przeszkody z odbicia. Trenowaliśmy także ewolucje, lądując bezpiecznie w basenie z gąbkami. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołów klasowych oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.

Wychowawcy Andrzej Biernacki, Wioletta Karwat, Ewa Węglerska i Magdalena Kawala

Poprzedni artykułZ wizytą w kręgielni
Następny artykułLekcja patriotyzmu dla wolontariuszy