Akcja „Sprzątamy dla Polski”

Dnia 21 kwietnia 2023 r. (piątek) nasza szkoła włączyła się do akcji promującej ochronę środowiska i dbanie o przyrodę.

Wydarzenie #SprzątamyDlaPolski skierowane jest w szczególności do przedstawicieli młodego pokolenia – młodych społeczników, młodzieżowych radnych, osób zaangażowanych w działalność organizacji pozarządowych czy samorządów uczniowskich i studenckich. Do udziału zachęcamy także przedszkola i grupy nieformalne – wspólnie nieśmy wieść o tym, że małe czyny powtórzone po tysiąckroć potrafią przynosić ogromne zmiany! 🌳🌲

W akcji brali udział uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu z opiekunem, panią Wioletta Karwat oraz klasy 1b, 3a i 3b z opiekunkami, panią Sabiną Potocką i panią Eweliną Sagan. 

W.Karwat

Poprzedni artykułSpacer z psem ze schroniska
Następny artykułHubert zdobył I miejsce wśród szkół podstawowych