Giełda Szkół Ponadpodstawowych 2023

W ramach lekcji z zakresu doradztwa zawodowego w naszej szkole zorganizowana została Giełda Szkół Ponadpodstawowych. Wzięli w niej udział uczniowie klas VIII, którzy mogli jeszcze bardziej szczegółowo zapoznać się z ofertą edukacyjną. Do auli przybyło, aż siedem szkół z powiatu i nie tylko m.in. Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku, Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja, Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zespół Szkół w Lubawie, I LO CN-B im. Polskich Spadochroniarzy oraz Zespół Szkół Kształcenia Zawodowego, a także Zespół Szkół im. S. Staszica z Ostródy.

Dziękujemy wszystkim szkołom za przybycie, a naszej młodzieży za wzorowe zachowanie w trakcie prezentacji poszczególnych szkół.

J.S.

Poprzedni artykułCo można robić w naszej szkole po lekcjach?
Następny artykułSukces uczennicy „Jedynki” z kl. 4 d