Spotkanie Samorządu Uczniowskiego

Dnia 22.06 2022 r. odbyło się spotkanie Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 1 im. Miołaja Kopernika w Iławie z dyrekcją i rodzicami. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania oraz przedstawienia obowiązków i planów na nowy rok szkolny przez panią dyrektor Beatę Niksę-Żubertowską. Następnie opiekunki samorządu uczniowskiego – panie Rosemary Wisniewski i Małgorzata Kłodawska przedstawiły zakres pracy oraz zadań członków samorządu. Kolejnym punktem było zapoznanie z nowym regulaminem oraz podpisanie zgód i deklaracji przez nowych członków samorządu oraz rodziców.

W dalszej części spotkania odbyła się dyskusja na temat obowiązujących strojów dla członków pocztów. Na koniec spotkania ustępujący przewodnicząca Sarah Wisniewski oraz wice-przewodniczący Mateusz Stępień opowiedzieli o swoich doświadczeniach w pracy samorządu uczniowskiego. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, również dzięki słodkiemu poczęstunkowi przygotowanemu przez członków samorządu.

K.K.

Poprzedni artykułOsiągnięcia naszych uczniów
Następny artykułPożegnalne ognisko