Pożegnalne ognisko

21 czerwca uczniowie klasy VIII a wraz z wychowawcą, Panią Elżbietą Kozłowską wybrali się do restauracji „Leśna”. Zdecydowali się spędzić swoje ostatnie wspólne chwile razem przy ognisku. Podczas wyjścia panowała niezwykle miła atmosfera, uczniom nawet żadna ulewa nie była straszna. Spotkanie radośnie rozpoczęło się pieczeniem nad ogniem kiełbasek. Było sporo dokładek smacznego jedzenia, pojawiły się nawet naleśniki z musem truskawkowym i śmietaną. Wszyscy ósmoklasiści ze sobą serdecznie rozmawiali, puszczano muzykę czy też grano w kalambury wraz z opiekunem. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych klasie VIII a wyjście to sprawiło wielką przyjemność i dobrze zapamiętają razem spędzony czas – jeden z ostatnich dni w szkole podstawowej.

Maja Sadowska z kl. VIII a

Poprzedni artykułSpotkanie Samorządu Uczniowskiego
Następny artykułBal ósmoklasistów