Przytul się do drzewa

Serdecznie zapraszamy przedszkola i szkoły z całej Polski do udziału w ogólnopolskiej kampanii PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA.

Na czym polega kampania? Nic skomplikowanego! Wystarczy wziąć grupę przedszkolaków lub uczniów szkoły podstawowej, wyjść na dwór i przytulić się do drzewa, otoczyć je swoją miłością! Zróbcie przy tej akcji zdjęcia i prześlijcie je do nas. Dzięki temu drzewa będą czuły się bezpieczne, a my sprawimy, że takimi małymi krokami jesteśmy w stanie pokazać całej Polsce, że sprzeciwiamy się celowym podpaleniom lasów!

Na zrobione zdjęcia wraz ze zgodą RODO czekamy do 10.06.2022r. Zdjęcia przesyłajcie do mnie: wkarwat@g.sp1.ilawa.pl – zajmę się ich wysyłaniem do organizatorów akcji. 

W. Karwat

Poprzedni artykułTechnika – Piesza wycieczka
Następny artykułOstatnia lekcja polskiego w VIIIc przed egzaminem