„Między nami kobietkami”

Uczennice naszej szkoły miały możliwość uczestniczyć w programie edukacyjnym dla dziewcząt „Między nami kobietkami” w ramach zajęć pro-zdrowotnych.

Spotkanie prowadziła pani Sylwia Pac, która jest wykwalifikowaną Prelegentką Działu Profilaktyki i Edukacji agencji PMICombera działającej na rzecz firmy Procter&Gamble.

Program „Między nami kobietkami” adresowany jest do dziewcząt z klas siódmych jako pomoc dydaktyczna w realizacji celów ścieżki edukacyjnej „Wychowanie do życia w rodzinie”. Jego celem jest przygotowanie dziewcząt i uzupełnienie wiedzy z zakresu fizjologii dojrzewania jak również wyrobieniu właściwych nawyków higienicznych. Program ten był stworzony przy współpracy recenzentów Ministerstwa Edukacji Narodowej, ginekologów i psychologów.

Dziewczęta po spotkaniu dostały od Prelegentki specjalne zestawy edukacyjne.

ET

Poprzedni artykułPodwójny sukces w Finale PGE Turnieju Maszyn Wiatrowych
Następny artykułDzień Ziemi w IV a