Zdolny piłkarz – Oliwier z VIId

fot. tata Oliwiera - Paweł Szkamelski

Oliwier Szkamelski – zapamiętajcie to nazwisko, bo już niedługo będzie o nim głośno w świecie piłki nożnej. 12-letni Oliwier, uczeń klasy sportowej VIId Szkoły Podstawowej nr 1 w Iławie w lipcu reprezentował województwo warmińsko-mazurskie w zorganizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej obozie Letniej Akademii Młodych Orłów. 

​Obecnie „Szkamel” gra w trampkarzach GKS-u Wikielec, jednak interesują się nim takie kluby, jak Jagiellonia Białystok czy Legia Warszawa. Czy rośnie nam zawodnik na miarę Roberta Lewandowskiego – zobaczymy. Teraz wiemy na pewno, że Oliwier spełnia swoje największe marzenia, a przy tym jest bardzo dobrym uczniem, lubianym kolegą i radosnym nastolatkiem, na którego zawsze można liczyć. 

Wioletta Karwat

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDzwonek na obiad
Następny artykułPodjęli wyzwanie!