Dzwonek na obiad

Szkolny Klub Wolontariatu Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie zaprasza wszystkich uczniów do udziału w akcji charytatywnej “Grosz do grosza” w ramach programu “Dzwonek na obiad”. Celem akcji jest zebranie środków finansowych, które zostaną przeznaczone na dofinansowanie obiadów dla najbiedniejszych dzieci na terenie całego kraju.

Mamy nadzieję, że nasi uczniowie nie pozostaną obojętni na los potrzebujących rówieśników. Są dzieci, które czekają na Dzwonek na obiad w szkole, aby zjeść ciepły posiłek. Nie zawiedźmy ich!                                             

 JEDEN CIEPŁY POSIŁEK DZIENNIE TO ABSOLUTNE MINIMUM KONIECZNE DO PRAWIDŁOWEGO ROZWOJU DZIECKA.

W ramach akcji w terminie od 4 do 23 października nasi wolontariusze odwiedzą wszystkie klasy w celu zbiórki pieniędzy. Zachęcamy również do zbiórek groszy i innych nominałów w klasach. Razem możemy więcej! Liczymy na Wasze wsparcie. Wszystkie informacje znajdują sie  na stronie www.dzwoneknaobiad.pl . Pytania można kierować również do członków Szkolnego Klubu Wolontariatu i pani Wioletty Karwat.