„Jedynka” dla WOŚP w 2021r. zebrała 6.638,80

Za nami 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasza szkoła, podobnie jak w poprzednich latach, pomimo pandemii, swoimi działaniami wpierała WOŚP. Tegoroczne hasło akcji to: Gramy z głową! Dołożyliśmy naszą cegiełkę do zakupu sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

W 2021 roku ze zbiórki WOŚP organizowanej w szkole zebraliśmy 3.623,80 – tyle przekazaliśmy w piątek do sztabu ICK. Zebraliśmy też 33 euro 84 centy.  W eSkarbonce „Jedynki” nazbieraliśmy 3.015 zł. Dziękujemy za Wasze wpłaty. Łącznie społeczność iławskiego „Kopernika” uzbierała 6.638,80!

Szczególnie dziękujemy szkolnym organizatorom akcji: Wioletcie Karwat, Dorocie Żuchowskiej oraz wolontariuszom Szkolnego Koła Wolontariatu, Samorządowi Uczniowskiemu, wychowawczyniom, uczniom klas I – III i ich rodzicom. Dziękujemy wychowawcom klas starszych, którzy pomimo pracy zdalnej także wspierali nasze działania. Podziękowania należą się też pani Agnieszce Prass za zaprojektowanie nakładki WOŚP z Jedynką na fb.

/SP1/

Poprzedni artykułBal karnawałowy w Jedynce
Następny artykułEmocje- znam, nazywam, rozpoznaję.