Bal karnawałowy w Jedynce

Karnawał to czas zabaw, maskarad i wielkich balów. Trwa od święta Trzech Króli do środy popielcowej. W naszej szkole w piątek został wybrany król i królowa balu tegorocznego karnawału z każdej klasy 1-3. Komisja, która chodziła z klasy do klasy miała ogromny kłopot, by dokonać wyboru. Spośród księżniczek, królewiczów, kowbojów, Batmanów, Spidermenów i innych postaci bajkowych i zwierzęcych jury wybierało najciekawsze przebrania wykonane metodą własną. Także spośród klas uczących się zdalnie. Serdeczne gratulacje dla zwycięzców.
Każda klasa bawiła się i dokonywała wyboru w swoim gronie. Radość ze wspólnej zabawy i współzawodnictwa była ogromna. Zdało egzamin kształcenie umiejętności współorganizowania imprezy poprzez włączenie dzieci w działanie przygotowawcze.

https://padlet.com/doroje/iuql3lt4zyqe

Poprzedni artykułNajmłodsi uczniowie Jedynki znają odpowiedź na pytanie „Dlaczego warto grać z Jurkiem Owsiakiem?”
Następny artykuł„Jedynka” dla WOŚP w 2021r. zebrała 6.638,80