e-skarbonka WOŚP iławskiej Jedynki

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie. Przyjaciele „Kopernika”!

Przed nami 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku odbędzie się 31 stycznia. Finał z głową – takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Tym razem fundacja skupia się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. Nasza szkoła, podobnie jak w poprzednich latach, swoimi działaniami chce wesprzeć Orkiestrę Jurka Owsiaka.  Pomimo pandemii nie zrezygnujemy z naszego zaangażowania.   

W zeszłym roku odbył się BAL KARNAWAŁOWY I POKAZ TALENTÓW… Wspominamy te wydarzenia z rozrzewnieniem 😍 Podczas ubiegłorocznej zbiórki na WOŚP nasza szkoła zebrała i przekazała do sztabu WOŚP kwotę 3 242 zł.

W tym roku z wiadomych względów, podjęcie takich działań nie jest możliwe. Ale mamy inne pomysły 😊.
Pierwszym  z nich jest założenie naszej szkolnej e-skarbonki, do której nasza Jedynkowa Społeczność może wrzucić swój grosik. Od dziś uruchamiamy naszą zbiórkę do Jedynkowej e-skarbonki


Link do e-skarbonki Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie:    
https://eskarbonka.wosp.org.pl/lw3wve

Wpłacać mogą nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice uczniów, nasi absolwenci, jak także każda inna osoba, niezwiązana ze szkołą, która ma ochotę wesprzeć WOŚP. Zapraszamy do zapełniania naszej skarbonki już dziś.

Poza e-skarbonką, mamy zamiar zaangażować się poprzez udział 31 stycznia w wydarzeniach, które będą miały miejsce na terenie Iławy. Przez najbliższe dwa tygodnie planujemy kilka ciekawych akcji w naszej szkole.

Jako dzieci Kopernika poczujmy w sobie siłę i chociaż na pewien czas powróćmy do normalności .  O wszystkich wydarzeniach będziemy informować na bieżąco.

                                                                                                Wioletta Karwat                                                                     Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu SP 1 Iława

Poprzedni artykułOrganizacja nauki w „Jedynce” po feriach
Następny artykułWarsztaty w ramach projektu ,,Kto pyta nie błądzi”