Imieninowa kartka dla Mikołaja Kopernika

Z okazji nadchodzących imienin patrona naszej szkoły – wielkiego, polskiego uczonego Mikołaja Kopernika, zachęcamy wszystkich uczniów do konkursu plastycznego pt. „Imieninowa kartka dla Mikołaja Kopernika”. Zaprojektuj kartkę imieninową, o jakiej mógłby marzyć słynny Kopernik. Każdy uczestnik konkursu może wykonać jedną pracę plastyczną. Praca może być wykonana w dowolnym formacie, dowolną techniką na powierzchni płaskiej. Zdjęcie imieninowej kartki należy przesłać na adres: akonicz@g.sp1.ilawa.pl do dnia 2.12.2020r. Konkurs zostanie rozstrzygnięty na poziomie klas I-III oraz IV – VIII. Czekają atrakcyjne nagrody!

Poprzedni artykuł„Mały Oświęcim” – spotkanie autorskie z Jolantą Sowińską-Gogacz
Następny artykułDzień Pluszowego Misia