Trwa szkolna akcja charytatywna „Pomagamy Asi”

Naszej wspaniała koleżanka, absolwentka Jedynki walczy z nagłą chorobą jaką jest nowotwór złośliwy. Asia ma 16 lat! W ubiegłym roku ukończyła naszą szkołę. Jest dzielna, wyjątkowa oraz silna. Będzie walczyć, ponieważ w jej charakterze leży cierpliwość i determinacja w dążeniu do celu.
Każdy z Was może pomóc wrócić naszej Koleżance do zdrowia. Każda złotówka ma wielkie znaczenie, ponieważ przybliża Ją do odzyskania zdrowia oraz zrealizowania marzeń i planów. Nie pozwólmy jej zapomnieć, że dla każdego z nas wschodzi zawsze słońce.

30 września 2020 rozpoczęła się akcja POMAGAMY ASI, tego dnia uczniowie piekli i sprzedawali gofry
 7 października wszyscy jedli tosty, rogaliki i babeczki
14 października będziemy przygotowywać popcorn i watę cukrową.

W szkole odbywa się również zbiórka do puszki.

Połączmy siły i sprawmy, aby słońce dla Asi wyszło zza chmur.

 

Poprzedni artykułKopernik kocha sztukę
Następny artykułKoronawirus – edukacja – aktualności – instrukcje