Zbiórka dla zwierząt ze schroniska

27.11.2019r. nastąpił finał zbiórki darów dla zwierząt ze schroniska w Iławie. Tego dnia panie ze schroniska przyjechały, by odebrać zebrane podarunki. Zbiórka trwała od października do listopada. Szkolny Klub Wolontariatu pod opieką Wioletty Karwat oraz uczniowie klas I-III zebrali kilkaset kilogramów karmy, zabawki oraz materiały niezbędne do opieki nad zwierzętami.
Podczas spotkania pani Edyta opowiadała historię czworonogów, które przeszły w swoim życiu wiele trudnych chwil. Ważną lekcją dla wszystkich uczniów była praktyczna nauka dotycząca obrony przed agresywnymi psami. Największą atrakcją całego spotkania były sztuczki wykonywane przez Iwę – przeszkolonego psa.
WSZYSTKIM darczyńcom bardzo dziękujemy. Z informacji uzyskanych przez panią Edytę mamy być z czego dumni. Naszej szkole udało się zebrać rekordową ilość darów. Z pewnością nasza współpraca bedzie trwała, trwała i trwała…

Poprzedni artykułDziękujemy Aniołom za pomoc
Następny artykułZ wizytą w Pracowni Świętego Mikołaja