Z wizytą w Pracowni Świętego Mikołaja

Wszyscy kochają Święta Bożego Narodzenia, dlatego już teraz uczniowie      klasy II b chcieli poczuć ich niepowtarzalną atmosferę. We wtorek, 3 grudnia wybrali się zatem do Pracowni Świętego Mikołaja. Tam, z uwagą wysłuchali opowieści Pani Mikołajowej na temat świątecznych tradycji oraz poznali kilka ciekawostek o historii Olsztyna.

Następnie z pomocą pań Śnieżynek, wykonali piękne ozdoby świąteczne tzw. rosnącymi farbami. Z pewnością, własnoręcznie wykonane bombki, zajmą honorowe miejsca na domowych choinkach.

Po ciężkiej i efektywnej pracy, uczniowie wyruszyli do krainy Arendelle, czyli „Krainy Lodu II„. Tam mieli okazję oglądać poczynania grupy przyjaciół: Elsy, Anny, Olafa, Kristoffa i Svena. Tak jak pierwsza część, kontynuacja animacji Disney’a dostarczyła dzieciom całej masy wzruszeń, opowiadając o wartości rodziny i poświęceniu dla innych.

Wspólnie spędzony czas w miłej i radosnej atmosferze, z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

Poprzedni artykułZbiórka dla zwierząt ze schroniska
Następny artykułKonkurs „Mój najpiękniejszy dzień w ojczyźnie”