Plac zabaw dla najmłodszych uczniów „Jedynki” powiększył się

Od czwartku plac zabaw dla najmłodszych uczniów „Jedynki” powiększył się. Dzięki pieniądzom zebranym podczas tegorocznego majowego Festynu Rodzinnego Rada Rodziców naszej szkoły zakupiła bardzo atrakcyjne moduły do zabawy najmłodszych na świeżym powietrzu. Jeszcze taśma ochronna sygnalizuje, że mocowanie betonowych umocnień dosycha, ale już dziś po południu można będzie z placu korzystać. Każdy certyfikowany plac zabaw musi być trwale osadzony w gruncie w fundamencie betonowym, co ma znaczący wpływ na stabilność i bezpieczeństwo urządzeń zabawowych.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za wspaniały prezent! 🙂

 

Poprzedni artykułRozpoczęcie roku szkolnego i „Przerwany marsz”
Następny artykułZagłosuj na „Jedynkę” – szkołę przyjazną ekonomii społecznej na Warmii i Mazurach w roku 2019