Drugi dzień egzaminu gimnazjalnego już jutro rano

Zapraszamy gimnazjalistów jutro, 11 kwietnia 2019r. na drugi dzień egzaminu. W czwartek od rana, godz.9.00 przedmioty przyrodnicze, a po krótkiej przerwie od godz. 11.00 matematyka. Wszystkie procedury egzaminu odbędą się na wzór dnia pierwszego (przydział do sal lekcyjnych, auli i sali gimnastycznej).

Proszę Was o dalsze przestrzeganie procedur egzaminu państwowego. Trzymamy kciuki!

Uwaga, ponieważ część z nauczycieli szkoły kontynuuje strajk, szkoła może nie mieć  możliwości opieki nad najmłodszymi uczniami. Jeśli tak będzie, uczniowie, którzy przynieśli w ubiegły piątek  podpisane deklaracje i oświadczenia, zostaną odprowadzeni na zajęcia w miejsce wskazane przez organ prowadzący (hala widowiskowo – sportowa). Jeśli jednak będzie możliwość, najmłodsi spędzą dzień w szkole pod opieką nauczyciela.

Aleksandra Skubij
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1
im. Mikołaja Kopernika w Iławie

Poprzedni artykułZapraszamy gimnazjalistów na 1 dzień egzaminu. Uwaga, zmiany sal.
Następny artykułEgzamin gimnazjalny. Trzeci dzień przed nami.